יוגה עם דובי ברחובות

יוגה עם דובי
יצירת קשר: דובי | 050-6241562 | 077-7966679 | www.yogibear.somee.com
יוגה - תורה עתיקה שמטרתה להביא לשחרור. ביוגה הקלאסית אפשר להשיג את המטרה בדרכים שונות. בשיעורים שלי נתמקד בתנוחות (אסאנות), בנשימות, נתרגל מדיטציה ומידי פעם נתבל בדברי הגות יוגית.
התירגול מתקיים פעם בשבוע ונמשך שעה ומחצה. בואו בבגדים נוחים, יש לדייק בכניסה למפגש, ולהגיע 10 דקות לפני השיעור. שעת הסיום יכולה להתארך מעט. מומלץ מזרון יוגה אישי לכל תלמיד. לשיעור הראשון הביאו איתכם, מזרון יוגה (אם יש ברשותכם) שמיכה נוחה לישיבה ומגבת קטנה לניגוב פנים.

המיקום:
מרכז יוגה סטוה, רחוב הירדן, שכונת חבצלת, רחובות

המורה:
דובי וולפסון, לומד ומתרגל יוגה שנים רבות. סיים את קורס המורים של נירה יורב, בעל ניסיון של שנתיים בהוראת יוגה והרבה שנות ניסיון בהוראה במקצועות חקלאות (פרחים וצמחי בית), מיחשוב, מיחשוב בחקלאות. את נסיונו רכש בהוראה בארץ, בבתי ספר חקלאים, בקורסים למגדלים, בפקולטה לחקלאות (מורה מן החוץ) ובקורסים וכנסים בינלאומיים (תאילנד, סין, הודו, הפיליפינים, אוסטרליה, דרא"פ ועוד).
מלמד בשיטה שהתחילה עם המורה ההודי ב.ק.ס. איינגר והתפתחה בהשראת מורים כמו דונה הולמן, אורית סן גופטה ובעיקר נירה יורב. בתירגול שנמשך שעה ומחצה, יש שילוב של אסנות, נשימה, מדיטציה ואלמנטים נוספים.


אזור:  יוגה ברחובות
קטגוריות:  יוגה למבוגרים

פירסום

השכרת אולם יוגה