אינדקס יוגה בחיפה

מורה יוגה בחיפה, סדנאות יוגה בחיפה, מרכז יוגה בחיפה

יוגה לפי אזורים נבחרים: יוגה בתל אביב | יוגה בחיפה | יוגה בהוד השרון | יוגה בירושלים | יוגה בקריות | שאר האזורים יוגה
יוגה נשית עם אורית
יוגה נשית מאפשרת רגע של הפוגה וכלים להתמודדות עם מרוץ החיים השוחק והמתיש, רגע של שקט בין תמרונים אינסופיים בין הבית, הילדים, בן הזוג והעבודה.
בשיטה זו, לכל אישה, בכל גיל ובכל מצב גופני, מתאפשרת הצצה אינטימית אל גופה תוך הסתכלות מעמיקה על השינויים שהיא חווה בגוף והשפעתם על אורח חייה.
אזור: חיפה  קטגוריות: יוגה למבוגרים
המרכז ליוגה הוליסטית המרכז ליוגה הוליסטית
המרכז ליוגה הוליסטית נוסד בשנת 1991 על ידי פסי פייג, מורה בכירה ליוגה ומדיטציה. המרכז שוכן בחיפה, על הכרמל. המרכז מקיים שיעורי יוגה לכל הרמות, לכל הגילאים. מגוון רחב של שיעורים מתקיים מידי יום ביומו. שיעורי יוגה למתחילים, ממשיכים ומתקדמים. שיעורי יוגה לנוער. נשים בהריון, שיעורי יוגה טיפולית.

אזור: חיפה  קטגוריות: יוגה לנשים בהריון, יוגה למבוגרים, יוגה תרפיה
סאנגהא יוגה סאנגהא יוגה
סאנגהא בית ליוגה ותפתחות רוחנית. סטודיו אקולוגי בכליל מקיים מגוון שעורי שאדו יוגה למתחילים ומתקדמים . מתמחה בריטריטים איכותיים של יוגה וה”עבודה” של ביירון קייטי ושילוב בין השיטות.מלמדים: סמדר דבורה לוי מורה בכירה ליוגה ומוסמכת מטעם ביירון קייטי לשיטת ה”עבודה”, דודי מלכא ראש שיטת השאדו יוגה בישראל

אזור: הגליל  קטגוריות: יוגה למבוגרים, יוגה לנשים בהריון, בייבי יוגה, יוגה לילדים, יוגה תרפיה
יוגה וקשב מודע לילדים יוגה וקשב מודע לילדים
מפגשי היוגה לילדים נבנים ונוצרים במיוחד כך שהם ידברו לעולמו הפנימי של הילד בשונה מיוגה למבוגרים.החוג מהנה, שמח ומפתח איכויות שונות אצל הילדים.
כל מפגש מלווה בפן חוויתי: דמיון, יצירתיות, משחק, דקלום, סיפור, וטיולים דמיוניים רבים לעולמות שונים כמו עולם החיות, המים, איכות הסביבה, עולם החושים, הרגשות ועוד.
תרגול היוגה לילדים מפתח קשב, חוזק, בריאות וחוסן גופני, יציבה, ריכוז, שיווי משקל ומעלה המון המון שמחה : ) : )

אזור: חיפה, קריות, גליל עליון  קטגוריות: יוגה לילדים, בייבי יוגה
זמן תנועה
במקום של התחלות חדשות, כאשר המילים עדיין לא בשימוש והכל עדיין לא כל כך מובן נמצא שפה בורית משותפת בייננו לבין היקר לנו מכל- תינוקנו

אזור: חיפה  קטגוריות: בייבי יוגה
יוגה עם אורית
הפרחים הכי יפים- פורחים בתוכנו

יוגה – הדרך האידיאלית להתכונן ללידה ולהקל על חדשי ההריון.
אני מזמינה אתכן להתחבר לגוף שלכן בתקופה מופלאה זו של חודשי ההריון באמצעות חוג יוגה, שיעזור לכן להגיע אל הלידה כשאתן במודעות ובמוכנות פיזית ונפשית לקראת חוויה מעצימה של לידה. אזור: חיפה  קטגוריות: יוגה לנשים בהריון
סטודיו יוגיני בחיפה
אזור: חיפה  קטגוריות: יוגה למבוגרים  טלפון: 052-5870145  אימייל: tnufa.daphne@gmail.com
זמן תנועה - ויני יוגה
השיעור משלב גישות שונות ומתמקד במודעות גופנית, טכניקות להרפיה ושחרור, נשימה נכונה ועוד. זהו שעור יוגה עדין, רך המותאם לכל אחד ולכל מצב גופני ורגשי. יחד עם זאת, מטרתו לחזק את הגוף גם אם לא נעשתה פעילות פיזית בעבר. אזור: חיפה  קטגוריות: יוגה למבוגרים, יוגה לנשים בהריון
זמן תנועה - יוגה נשית
מחפשת יחד עם התלמידות: יוגה שצומחת בעדינות מתוך השיעור וזורמת אל היומיום בנשימה, ביציבות, למרחב, ונותנת גב, על כל מה שמשתמע מזה, לכל אחת במקום המיוחד לה. דגש עמוק בשיעורים על קשר בין נשימה, קרקעית אגן, שרירים מייצבים, הרפיה, השראה.

אזור: חיפה  קטגוריות: יוגה למבוגרים
פשוט יוגה – מעין צח פשוט יוגה... לגלות אי של שקט בעולם של אי שקט...
בחיפה ובקריות: שיעורי יוגה קלאסית למבוגרים ונוער, קורס מדיטציה ומודעות, יוגה לנשים בהריון, יוגה לנשים לאחר לידה, חוגי יוגה לילדים, יוגה להורים ולילדים, יוגה בזוגות ויוגה לגיל הזהב. כמו כן, שיעורי יוגה פרטיים וקבוצתיים לטיפול בבעיות רפואיות ושיעורי יוגה ומדיטציה פרטיים.
בחיפה השיעורים מתקיימים בסטודיו "פשוט יוגה", ברח' ראול ולנברג 9, מרכז מסחרי רמת אשכול (2 דק' נסיעה ממרכז חורב). בקריות השיעורים מתקיימים במכון יואל, ברח' קדשי לוז 11, קרית מוצקין.
כל השיעורים בחיפה ובקריות מועברים ע"י מעין צח. מורה מוסמכת להוראת יוגה, מדיטציה וטנטרה ע"י פדרצית היוגה הבינלאומית Atman. מתרגלת וחיה יוגה, מדיטציה וטנטרה משנת 2001. מלמדת משנת 2003. מאסטרית ומטפלת ברייקי. מהנדסת תעשייה וניהול בוגרת הטכניון.

אזור: חיפה  קטגוריות: יוגה למבוגרים, יוגה לנשים בהריון, יוגה לילדים, יוגה תרפיה