אינדקס בייבי יוגה

אינדקס בייבי יוגה בייבי יוגה מבוססת על היוגה המקורית, בייבי יוגה עוזרת לבעיות נפוצות של תינוקות כגון: גזים, שינה ועוד. בעקבות אימוני בייבי יוגה יוכל התינוק לקבל את האיזון והבטחון בגופו וכמו כן לגמישות וחיזוק. בקורסים של בייבי יוגה ההורים לומדים לבצע עיסוי לתינוקות ולהביא את התינוק לתנוחות שונות.

יוגה לפי אזורים נבחרים: יוגה בתל אביב | יוגה בחיפה | יוגה בהוד השרון | יוגה בירושלים | יוגה בקריות | שאר האזורים יוגה
אמא אדמה אמא אדמה
בייבי יוגה היא דרך נפלאה להענקת חום ואהבה לתינוק,לתרומה להתפתחותו וליצירת חוויה משותפת וטובה של ההורה והתינוק. הפעילות נעשית בצורה עדינה, בטוחה ומרגיעה והיא מצוינת לחיזוק מערכת החיסון של התינוק, לשיפור תהליך העיכול שלו, להקלה על בעיות של גזים, קוליק ובקיעת שיניים. תרגול סדיר יביא להרגלי שינה טובים יותר, גם לתינוק וגם... להוריו.

אזור: הוד השרון  קטגוריות: יוגה למבוגרים, יוגה לנשים בהריון, בייבי יוגה
מרכז ליוגה ופילאטיס ביהוד המרכז ליוגה ופילאטיס ביהוד
המרכז ליוגה ופילאטיס ביהוד מקום מקסים המספק לתלמידיו בית חם ונעים לתירגול. צוות המורים בסטודיו מוסמך ומנוסה מלמד מתוך אהבה ושימת לב לכל תלמיד.
במרכז מיגוון שיעורי יוגה ופילאטיס גם להריון ולידה בקבוצות קטנות בכל ימות השבוע.

אזור: יהוד  קטגוריות: יוגה למבוגרים, יוגה לנשים בהריון, בייבי יוגה
פראנה יוגה פראנה יוגה
פראנה יוגה הינו הסטודיו הראשון בישראל אשר משלב סגנונות שונים ומגוונים של תרגול יוגה תחת קורת גג אחת. למשפחת סטודיו פראנה שני בתים בתל אביב וגבעתיים, המציעים מעל 50 שיעורים שבועיים בשעות הבוקר והערב וכן בסופי שבוע. בפראנה יוגה מועברים שיעורים המתבססים על זרמים מוכרים ביוגה כגון אשטנגה ויניאסה, ויני יוגה, ויג'ננה יוגה ועוד.

אזור: תל אביב וגבעתיים  קטגוריות: יוגה למבוגרים, יוגה לנשים בהריון, בייבי יוגה, יוגה לילדים, יוגה תרפיה
סטודיו יוגיני סטודיו יוגיני
סטודיו יוגיני הינו בית יוגה מרווח, נעים ואסתטי, ממוקם בלב ליבה של תל אביב, שדרות רוטשילד 4. סטודיו יוגיני מציע שיעורי ויניאסה יוגה, אשטנגה יוגה, יוגה ילדים, יוגה להריון ולאחר לידה שיעורי מדיטציה,שעורי פילטיס ...


אזור: תל אביב  קטגוריות: יוגה לילדים, יוגה למבוגרים, יוגה לנשים בהריון, בייבי יוגה


בייבי יוגה / יוגה לתינוקות