יוגה משולבת עם NLP

היוגה הינה טכניקת תרגול היוצרת חיבור עדין ומכוון בין הגוף למחשבה המשפיעה באופן חיובי על הבריאות, גמישות הגוף, צורת הנשימה, ריכוז, ומשפרת באופן משמעותי את התנועה והתחושה הפנימית. השילוב בין היוגה לבין טכניקת ה- NLP  מביא להתפתחות פנימית וחיצונית שכן היוגה עובדת בעיקר על הגוף ואילו ה- NLPעל התנהלות שלנו מול הסביבה, האנשים, התקשורת והמחשבה החיובית. יחד מקבלים את כל הכלים, בדרך לשיפור החיים והבאתם למקומות חדשים וטובים יותר.

שיפור החיים דרך יוגה ו – NLP

כולנו מכירים את המשפט החכם שאומר "נפש בריאה בגוף בריא", כאשר אנחנו שומרים על הגוף שלנו, מטפחים, עושים תרגולים נכונים, אנחנו מתחילים גם להרגיש טוב יותר מבפנים, היוגה נועדה בדיוק בשביל המטרה הזו, וזאת על ידי תרגול ייחודי, שמטרתו ליצור את ההתאמה המדויקת ביותר בין הגוף לנפש, כך שתהיה הרמוניה מלאה.

שיטת ה- NLPבאה לתת מענה לצורך שלנו, לשנות את דפוס המחשבה, להביא אותנו לשינוי בהתנהגות ובתקשורת ובסופו של דבר להתפתחות בחיים, ולראייה אחרת. השילוב בין קורסNLP  מקצועי לבין יוגה יוצר את ההתאמה הנכונה בין הגוף לנפש, למחשבה ושני התהליכים הללו, מהווים שילוב מנצח, היוצר שינוי משמעותי בכל הליכי החיים, כך שקל יותר להגיע ליעדים ושיאים אישיים.

התפתחות אישית – זה בידיים שלכם!

לא משנה באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים, אם זה במשבר, רצון לשינוי, או כל התחלה חדשה. הגוף שלנו זקוק להתחדשות יומיומית של אנרגיות, כדי שתהיה לו היכולת להתמודד מול סיטואציות ומצבים בלתי צפויים, באמצעות היוגה, לומדים כיצד ליצור את האיזון הנכון לגוף, לשמר את רמת הגמישות, צורת הנשימה, יציבה, תוך הקשבה לגוף ולצרכיו.

על מנת למקסם את ההתפתחות האישית, חשוב גם לעשות שינוי במחשבה, ללמוד כיצד להסתכל על מצבים ומערכות יחסים בצורה אחרת. אם זה בתקשורת המילולית ואם זה בתקשורת הלא מילולית. כאשר אנחנו לומדים איך לתקשר נכון וטוב יותר עם הסביבה, הרי ניתן לשפר את עצמנו, ואת היחס של האחרים כלפינו ולהתחיל ולנווט את החיים לכיוון שרוצים.

התפתחות אישית, לא צריכה להגיע רק מתוך משבר כלשהו בחיים, היא צריכה ויכולה להיות על ידי החלטה ורצון להצליח ולממש את עצמנו באופן הטוב ביותר. זה תלוי בנו, ואין כל סיבה להרגיש רע, או לחיות מתוך מחשבות של תסכול ושליליות, ישנה דרך אחרת לחוות חוויות והיא זמינה לכולם.

לימודי קורס  NLPמקצועי יחד עם קורס יוגה, זהו השילוב האידיאלי. בתוך זמן קצר, ניתן לראות את השינוי החיצוני והפנימי בחיים שלנו כאשר חייבים, להיות עקביים, להתמסר לתהליך ולהיות מכווני מטרה. ברגע שמקבלים את ההחלטה לעשות את השינוי, זו כבר מחצית הדרך להצלחה. שני הקורסים הללו, מעניקים כלים, שילוו אתכם לכל החיים, בכל צורך ותוכלו להעביר אותם הלאה בכל דרך שבה תבחרו.


פירסום

השכרת אולם יוגה

יוגה ישראל- מאמרים ו טיפים